NAJLEPSZSE NARZĘDZIE DLA KOLORYSTÓW!

Koncentrat czystych pigmentów bez amoniaku - najnowszy produkt dla kolorystów - MIXTON SUBTIL.

Co to jest?

Mixton subtil to skoncentrowany pigment w kremie pozwalający na wielorakie zastosowanie w procesie koloryzacji włosów. Mixon ma postać kremu koloryzującego w 7 różnych odcieniach: magenta, żólty, pomarańczowy, irys, niebieski, fioletowy, zielony. Mixtony stosuje się w koloryzacji semi, demi oraz permanentnej.

Po co stosować Mixton?

Mixtony znajdują zastosowanie jako:

 • wzmacnianie lub neutralizowanie odcienia farby
 • niwelowania niepożądanych odcieni (np. wpadających w zieleń, wpadających w żółte)
 • tworzenie nowych kolorów - odcieni pastelowych, odcieni zimnych, intensywnie czerwonych
 • do prepigmentacji (w połączeniu z equalizerem Subtil)
 • jako koloryzacja pielęgnacyjna (w połączeniu z odżywką do włosów)
 • jako koloryzacja do podtrzymania koloru pomiędzy koloryzacjami właściwymi (w połączeniu z szamponami)
 • jako dodatek do rozjaśniacza

  Zalety pigmentów Mixton Subtil

  Pigmenty znajdujące się w MIXTONIE pochodzą z syntezy minteralnej lub organicznej i charakteryzują się wyjątkową czystością i koncentracją. Ich bardzo drobne uziarnienie pozwala intensywnie i szybko uzyskać żądany odcień. Budowa cząsteczki - ultrachromatic - zdecydowanie dłużej utrzymuje intensywne nasycenie koloru.

  Zastosowana technologia zapewnia maksymalną koncentrację pigmentu i moc koloru.

  Pigmenty MIXTONE aktywowane mogą być oxydacyjnie - w połączeniu z kremem utleniającym (mieszanką z farbą podstawową) ale ich szczególnym wyróżnikiem jest aktywacja wodna (to znaczy, że pigment łączy się ze zwykłą wodą, z odżywką, z szamponem oraz może być nakładany sam bezpośrednio na włosy).

  Baza kolorów - 7 odcieni - to kolory chromatyczne. Z tej bazy na podstawie teorii kolorów i koła chromatycznego kolorysci potrafią utworzyć KAŻDY KOLOR i odcień. Mając do dyspozycji 7 tubek - jesteś w stanie wykreować każdy jeden kolor i każdy dowolny odcień koloryzacji zgodnie z zasadami kolorometrii.

  Koloryzacja bez amoniaku: MIXTONE gwarantują zachowanie naturalnej warstwy ochronnej włosa oraz komfort dla skóry głowy. Innowacyjna technologia i kosmetyczna struktura składu pozwala uzyskać jednorodną mieszankę ze wszystkimi formami produktów koloryzujących takich jak farba w kremie, w żelu, w piance, w odżywce...

  Mixtone pozwalają na zmianę temperatury kolory, nascycenia oraz głębi koloru.

  Możliwe i korzystne dla kondycji włosów jest stosowanie MIXTONÓW z kompleksowym systemem ochrony włosów podczas zabiegów koloryzacji XRESCUE SUBTIL.