KONTAKT

     

    WATS SP. z o.o.

    ul. Obrzeżna Północna 15C, 41-400 Mysłowice
    NIP 222-07-46-843
    Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego w Katowicach
    pod nr 00000145669; Kapitał zakładowy 50000 zł.
    Konto bankowe:
    BANK PEKAO SA o/Mysłowice
    16 1240 4315 1111 0000 5298 8855
     

    WATS Piasecki i Wspólnicy Sp. J.

    ul. Obrzeżna Północna 15C, 41-400 Mysłowice
    NIP 222-00-06-968
    Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego w Katowicach
    pod nr 0000071095


     


     

    SEKRETARIAT

    Alina Dziędziel – Asystentka Biura
    Sekretariat: tel. +48 32 222 60 57 wew.101
    Tel. kom. +48 601 254 913
    adziedziel@wats.pl



     

    Dział obsługi klienta
    ARTYKUŁY FRYZJERSKIE

     

    Beata Chlebowska – BOK
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 126
    tel. 609-097-218
    bchlebowska@wats.pl

    Katarzyna Wyrwalec  – BOK
    tel. +48/32/222-60-57  wew. 113
    tel. +48 667-945-358
    kwyrwalec@wats.pl

    Grzegorz Kudera – Dyrektor Handlowy
    tel. +48/32/222-60-57
    gkudera@wats.pl

    Piotr Przymęcki – Kierownik Magazynu Fryzjerskiego
    tel. +48609880602
    pprzymecki@wats.pl

     

     


     

    Dział obsługi klienta
    PRODUKCJA AEROZOLI - PRIVATE LABEL - MARKI WŁASNE

    Jacek Szostak – Project Manager
    tel. +48 607-811-350
    jszostak@wats.pl

    Marcin Słyk – Project Manager
    tel. +48 785-229-733
    mslyk@wats.pl

    Anna Kruczek – Project Manager
    tel. +48 601 329-964
    akruczek@wats.pl

     

    Aleksandra Urbańczyk - Asystentka Działu Handlowego 
    tel. +48601255026
    aurbanczyk@wats.pl


     

    Dział sprzedaży eksportowej

    Anna Kruczek – Export Manager
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 106
    tel. +48 601 329-964
    akruczek@wats.pl


     

    Dział produkcyjny i technologiczny

    Technologia
    Główny Technolog Sylwia Perlińska tel. +48 693-970-201 sperlinska@aerozol.pl
    Yuliya Fralova - Technolog tel. +48 609881170 fralova@wats.pl
    Ewelina Wrona - technolog tel. +48 693-221-053+48 322226057 wew.206 ewrona@wats.pl 
    Barbara Olszewska  - Laborant  tel.+48 665 077 290 bolszewska@aerozol.pl
    Dominika Cieślik - MłodszyTechnolog tel. +48 322226057 wew. 206  dcieslik@wats.pl
    Natasza Chrostowska - Młodszy Technolog tel. +48 322226057 wew. 206  nchrostowska@wats.pl

     

     

    Dariusz Janik – Kierownik Produkcji
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 113
    tel. +48 603-994-975
    djanik@wats.pl

    Dział kontroli jakości

    Kierownik Kontroli Jakości: Iwona Gola tel. +48 693-200-473  igola@aerozol.pl
     

    Dział sprzedaży krajowej hurt

    Przemysław Wadas
    tel. 669-777-484
    pwadas@wats.pl

     

    Dział marketingu, promocji i sprzedaży online

    Ewa Korepta – PR & Marketing Manager
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 110
    tel. +48 601-313-515
    ekorepta@wats.pl

     

    Dział zakupów

    Magdalena Czajer – Specjalista ds. zakupów
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 105
    tel. +48 601-330-942
    mczajer@wats.pl

    Katarzyna Senczek – Specjalista ds. zakupu surowców
    tel. +48 691-111-977
    ksenczek@wats.pl

     

    Dział logistyki

    Jakub Szyk -  Kierownika Działu Logistyki
    tel. +48 603-525-886
    jszyk@wats.pl

    Krzysztof Sumara - Kierownik Magazynu
    tel. +48 693-221-082 
    ksumara@wats.pl

    Dział księgowy

    Marzena Wadas – Główna Księgowa
    tel. +48/32/222-60-57 
    mwadas@wats.pl

    Iwona Grzybek - Księgowa
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 114
    igrzybek@wats.pl

    Natalia Jaworek - Księgowa
    tel. +48/32/222-60-57 wew. 112
    njaworek@wats.pl

    Dział kadr i płac

    Ewa Michalska
    Specjalista ds. Kadr i Płac

    tel. +48/32/222-60-57 wew. 112
    kadry@wats.pl

    Sekretariat

    Alina Dziędziel
    Tel. +48 32 222 60 57
    Tel.kom. Tel. kom. +48 601 254 913
    Fax: wew. 100

    PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI