GRUPA WATS

WATS - Good Day Today!

Firma z tradycjami, Gazela Biznesu, Firma Fair Play, Dobry Pracodawca i Rzetelny Partner w sektorze B2B oraz B2C.

 

Grupa WATS działa w kilku segmentach docierając do różnorodnej grupy klientów. Na przestrzeni wielu lat poszczególne działy wyspecjalizowały się w produkcji aerozoli, produkcji kosmetyków profesjonalnych oraz produktów szybko rotujących, sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania kadrami czy też organizacji dużych eventów. Na kanwie tak szerokiego spektrum działalności kolejno powstawały Spółki – Córki z wyspecjalizowanym know – how w swojej dziedzinie.

Obecnie WATS Group tworzą firmy:

WATS Piasecki i Wspólnicy Spółka Jawna – producent aerozoli i kosmetyków dla branży chemicznej, kosmetycznej, samochodowej, farmaceutycznej, produktów technicznych. Firma świadczy kompleksowy, wysoko specjalistyczny out-sourcing private label dla sieci handlowych, koncernów a także małych podmiotów gospodarczych. Ogromne doświadczenie, znajomość branży i ponad 30 letnia obecność na rynku pozwoliły na wyspecjalizowanie się w dziedzinie produkcji aerozoli i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi, doradztwa i jakości finalnego produktu.

W ofercie standardowej firmy produkcja pod marką Klienta - PRIVATE LABEL - między innymi: dezodoranty damskie i męskie, pianki do golenia, środki do stylizacji - lakiery i pianki do włosów, rozjaśniacze do włosów blond oraz pudry koloryzujące, wody perfumowane i wody po goleniu, kosmetyki do pielęgnacji stóp oraz odświeżacze powietrza, lakiery koloryzujące i brokatowe do włosów, kosmetyki do pielęgnacji mebli, środki przeciw owadom, chemia samochodowa – spray’e do tapicerki, kokpitu, elementów plastikowych, produkty weterynaryjne…

Rozwijamy porftolio produktowe Klienta wzbogacając ofertę o nowatorskie lub tradycyjne rozwiązania konfekcjonowania i pakowania. Specjalizujemy się w produkcji aerozoli. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.aerozol.pl gdzie znajdują się szczegółowe informacje o ofercie produkcji Private Label B2B. 

WATS spółka z o.o. – firma handlowa w sektorze profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów dla fryzjerstwa, dystrybucyjna z rozwiniętą siecią sprzedaży krajowej /przedstawiciele handlowi/ oraz eksportowej /dział eksportu/. WATS Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem francuskiej marki kosmetyków profesjonalnych dla salonów fryzjerskich - Subtil.  Dystrybucję produktów fryzjerskich na rynku polskim firma prowadzi od 1998 r. Obecnie w ofercie firmy są także znane marki profesjonalne takie jak rodzima marka Pro-F będąca autorską linią profesjonalną dla fryzjerów i barberów. powstającą w farbryce w Mysłowicach. Ponadto w ofercie fryzjerskiej WATS: SkullMen, Jaguar, BaBylissPro, Subtil, Cerena, Comair, ING Coloring, Lim, Mediab, Ceriotti, Ayala, Panda a także szereg akcesoriów i atykłów do profesjonalnej dezynfekcji oraz higienicznych.

Doświadczona i profesjonalnie przygotowana grupa handlowców dociera codziennie do kilkuset salonów fryzjerskich na terenie całej Polski. Poza kosmetykami i akcesoriami niezbędnymi w pracy fryzjera, firma oferuje również cały system szkoleń dla współpracujących salonów. Wyspecjalizowana grupa dziesięciu instruktorów chętnie przekazuje wiedzę zdobytą na seminariach u czołowych stylistów w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone sa nie tylko w Akademii w Krakowie ale także w salonach klientów firmy.

WATS Sp. z o.o – jest także wyłącznym organizatorem targów branżowych o charakterze festiwalowym pod nazwą Hair & Beauty Festiwal, który w swej kilkunastoletniej tradycji nabrał już rangi czołowej imprezy branżowej w Polsce.