Wizard Liss - Smooth System - kapilarny zabieg wygładzający optymalnie zachowujący charakter włosów.

ZABIEG WYGŁADZAJĄCY Z HYDROLIZOWANĄ KERATYNĄ WIZARD LISS PRO-F  - kapilarna technologia z koktailem proteinowym. 

Wizard Liss Pro-F to intensywna kapilarna kuracja odbudowująca włókno włosa. Dzięki zawartości kolagenu, aminokwasów i witaminy E, odzyskujesz strukturę włosów, sprężystość i głębokie wypełnienie proteinowe, zapewniasz odpowiednie dociążenie, nawodnienie a w szczególności ekstremalne wygładzenie i połysk.

  Do jakich włosów zastosowac Wizard Liss?

  Zabieg Wizard Liss Pro-F możesz zastosować do włosów blond, rozjaśnianych, po koloryzacji a także bardzo mocno przesuszonych i uwrażliwionych. W przeciwieństwie do większości tego typu zabiegów wygładzania i regeneracji po użyciu Wizard Liss włosy utrzymują swój dotychczasowy charakter - kręcone nadal będą się kręciły, falowane pozostaną podatne, proste będą bardziej wygładzone i nadal proste. 

  Wizard Liss polecany jest w celu odbudowy, nabłyszczenia, wygładzenia, nawilżenia i uzupełnienia ubytków keratynowych w szczególności do włosów: 

  BARDZO USZKODZONYCH

  WYSOKOPOROWATYCH

  PUSZĄCYCH I PIERZASTYCH

  WYMAGAJĄCYCH WYGŁADZENIA

  PO ZABIEGACH ROZJAŚNIANIA

  SKRAJNIE ODWODNIONYCH

   Jakie składniki aktywne działają na włosy?

   Kuracja Wizard Liss zawiera kompleks składników aktywnych do pielęgnacji włosów z witaminą E, prowitaminą B, aminokwasami, keratyną, biotyną, pantenolem, olejem rycynowym, ekstraktem z żeń-szenia, proteinami soi. Kapilarny charakter najsilniejszego kompleksu proteinowego PROTEIN COCTAIL N-PPC50 zapewnia doskonałe przyswajanie przez wszystkie struktury włosa. 

    Co to znaczy KAPILARNY w odniesieniu do włosów?

    Jeśli mówimy o kapilarności w kontekście włosów, może to odnosić się do zdolności włosów do chłonięcia i utrzymywania wilgoci.

    Włosy mają strukturę, która składa się z warstw, w tym kutyny, korowiny i rdzenia. Kutyna, zewnętrzna warstwa włosa, pełni rolę ochronną, ale także wpływa na zdolność włosa do utrzymywania wilgoci. Włosy są w stanie absorbować wilgoć z otoczenia, co może wpływać na ich kondycję.

    Kapilarność włosów może zależeć od kilku czynników, takich jak rodzaj włosów (suche, normalne, tłuste), stan otoczenia (wilgotność, temperatura) oraz stosowane produkty do pielęgnacji włosów. Włosy o dużej kapilarności mogą łatwiej absorbować wilgoć, co jest korzystne dla włosów suchych. Z drugiej strony, włosy o niskiej kapilarności mogą wymagać dodatkowej uwagi, aby utrzymać odpowiedni poziom wilgoci.

    W praktyce kapilarność włosów często jest brana pod uwagę podczas wyboru produktów do pielęgnacji, takich jak szampony, odżywki czy oleje, aby dostarczyć włosom odpowiednią ilość nawilżenia.

     Sposób przeprowadzenia zabiegu

     KROK 1: PRE-SHAMPOO głęboko oczyszczający szampon wstępny.

     Wstępne głębokie oczyszczanie szamponem pre-shampoo przygotowuje włosy do intensywnej kuracji Wizard Liss. Szampon pre-shampoo Wizard Liss o odczynie 6.0-pH usuwa wszelkie najdrobniejsze pozostałości i lekko odchyla łuskę włosów przygotowując włos do przyjęcia kolejnych etapów kuracji. Instrukcja użycia: Nakładaj na zmoczone włosy i dokładnie masuj, aż powstanie bogata, gęsta piana. Spłucz dokładnie i powtórz w razie potrzeby. Osusz ręcznikiem.

     KROK 2: PROTEIN COCKTAIL PPC50 Innowacyjny, ekspercki System PPC - 50 - koktajl proteinowy. Koktajl N - PPC50 zapewnia intensywną pielęgnację struktury włosa dzięki zawartości keratyny, panthenolu, silikonów najnowszej generacji, aminokwasów i polyquaternium-10. Jego pH 5,2 ułatwia wchłanianie składników aktywnych. Instrukcja użycia: Nałóż na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy, pracując partiami od połowy długości do końcówek. Wmasuj produkt w każdą partię włosów. Pozostaw na około 10 minut. Zastosuj źródło ciepła (prostownicę na podczerwień infrared, klimazon, wapozon, ciepły ręcznik, podgrzewanie suszarką) aby aktywować produkt. Nie spłukuj i wykonaj

     KROK 3. ACTIVE RECOVERY, pH 4 to odbudowa włosów produkt zapewniający intensywny efekt wypełnienia. Włosy odzyskują strukturę, siłę i wygląd zdrowych włosów zostaje przywrócony. Instrukcja użycia: Po wykonaniu kroku 2 wg instrukcji użycia, po 10 minutach czasu działania - BEZ WCZEŚNIEJSZEGO SPŁUKIWANIA - nałóż Krok 3 Aktywna Regeneracja. Nałóż tylko na odcinkach od połowy długości do końca. Pozostaw na 10 minut, a następnie dokładnie spłucz. Zastosuj Serum Finisher. Wystylizuj wg uznania.

     KROK 4: Dodatkowo zastosuj do stylizacji serum olejek Finisher z filtrami SPF i witaminą E.

      

           

     WAŻNE!

     WAŻNE!

     Kuracja nie zmienia w żaden sposób koloru wyjściowego włosów. Wizard Liss można stosować bezpośrednio po koloryzacji i rozjaśnianiu. Zaleca się powtarzanie kuracji co około 15 dni, do całkowitej regeneracji włosów.

     KUPUJESZ PROFESJONALNY ZESTAW ZABIEGOWY NA OKOŁO  8- 10 pełnych zabiegów. 

     Jeśli jesteś fryzjerką / fryzjerem i chcesz zakupić Wizard Liss do użytku w salonie - skontaktuj się z Przedstawicielem Regionalnym wats.pl obsługującym Twój Region. Poznaj ofertę dla profesjonalistów.