WATS laureatem prestiżowych tytułów!

Wiele dobrego w ostatnich miesiącach firma WATS doczekała się w związku ze swoją działalnością w sektorze produkcji kosmetyków i aerozoli. Jak zapewne wielu z naszych Klientów wie, WATS jest producentem kosmetyków dla fryzjerów, dla dużych korporacji międzynarodowych, dla rynku masowego, dla brendów profesjonalnych zarówno na rynek krajowy jak i eksportowy.

Ta część działalności firmy bardzo mocno rozwija się w ostatnich latach a pozyskiwanie nowych klientów oraz wprowadzanie wysoko specjalistycznych technologii produkcji powodują konieczność stałego podnoszenia poziomu jakości usług.

WATS w ostatnich dniach otrzymał aż trzy prestiżowe tytuły jakimi z dumą pragniemy się Wam pochwalić.

  GAZELA BIZNESU 2016

  Pierwszy z nich: GAZELA BIZNESU 2016 to prestiżowy tytuł przyznawany przez wydawnictwo Puls Biznesu i wywiadownię COFACE wiarygodnym firmom prężnie działającym, utrzymującym stały wzrost i stabilność ekonomiczną. WATS otrzymał ten zaszczytny tytuł po raz trzeci.

   TUV certyfikat jakości ISO.

   Drugi to przyznany przez międzynarodową jednostkę certyfikującą - TUV certyfikat jakości ISO.

   Dobre praktyki produkcyjne (GMP) przy produkcji kosmetyków są podstawą realizacji wymagań prawnych rozporządzenia UE 1223/2009/WE dotyczącego produktów kosmetycznych. Zgodnie z nimi, wszystkie produkty kosmetyczne, muszą być wykonane zgodnie z GMP dla produktów kosmetycznych. Narzędziem pozwalającym realizację tych wymagań jest norma ISO 22716:2007. Certyfikat ma zastosowanie do wszystkich uczestników łańcucha produktów kosmetycznych w Europie. Wdrożenie i certyfikacja systemu ISO 22716:2007 pozwala zapewnić bezpieczny produkt, jasne zasady produkcji kosmetyków.

    Forbes

    Trzeci – do trofeum jakim firmę WATS nagrodził biznesowy magazyn Forbes.

    W czwartek, 2 marca br., podczas uroczystej gali w katowickim hotelu Monopol wręczone zostały doroczne Diamenty Forbesa. Jest to specjalne wyróżnienie dla przedsiębiorstw, których działalność gospodarcza w ocenianym, 3-letnim okresie, odznaczała się największą dynamiką rozwoju, a także które uzyskały największy wzrost wartości, oceniany według tzw. szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw.

    Ten imponujący wynik pozwolił na sklasyfikowanie naszej firmy na 15 miejscu w województwie śląskim oraz 205 miejscu w Polsce.

    Jesteśmy przekonani, że w kolejnych edycjach Diamentów Forbesa nasz firma ponownie znajdzie się w gronie laureatów, aspirując do jeszcze wyższych pozycji w regionalnym i ogólnopolskim rankingu.