Gorący pokaz fryzur artystycznych, upięć okolicznościowych i stylizacji ślubnych.

Niedziela 24 września br. na długo zostanie zapamiętana jako dzień wyjątkowo atrakcyjnego pokazu szkoleniowego – misternych upięć i fryzur ślubnych.

Ponad 120 osób wypełniło piękną salę balową chorzowskiego hotelu Arsenal Palace z uwagą przyglądając się mistrzowskiej pracy gościa specjalnego firmy WATS –ukraińskiej stylistki Sniżany Władiki.

Trwający blisko 5 godzin pokaz przepięknych stylizacji  w wykonaniu mistrzyni Ukrainy wzbudził w pełni uzasadniony aplauz publiczności. Niezwykle pracochłonne fryzury, wykonywane krok po kroku na 5 modelkach, ukazały  jak wielkiej precyzji,  umiejętności zawodowych i doświadczenia, wymaga wykonanie tak misternych koków i upięć. 

Każdy z uczestników pokazu miał okazję przekonać się, że fryzury ślubne i okazjonalne wykonane na najwyższym artystycznym poziomie to nie tylko efekt fryzjerskiej kreatywności, ale także – cierpliwości i dokładności w odpowiednim przygotowaniu i łączeniu każdego pasma włosów.

Sądząc po entuzjastycznych opiniach uczestników pokazu, na pewno był to pokaz, jaki na długo pozostanie w ich pamięci, a wielu z nich zainspiruje także w codziennej pracy w salonie, przy wykonywaniu podobnego rodzaju fryzur dla swoich klientek.