NATURALNIE | PROFESJONALNIE | ODPOWIEDZIALNIE

LABORATORIA FRANCUSKIEJ MARKI SUBTIL ODDAJĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI NARZĘDZIA, KTÓRE WYDOBĘDĄ PRAWDZIWE PIĘKNO TWOICH
WŁOSÓW. IDEALNE POŁĄCZENIE POSZANOWANIA DLA NATURY Z EFEKTYWNOŚCIĄ NAUKOWYCH ODKRYĆ KOSMETOLOGICZNYCH.
TA SYNERGIA I IDEALNY BALANS NAZWYA SIĘ…

 

  NATRUALNIE: Potęga tkwi w roślinach...

  Podwyższone wskaźniki naturalności: od 93% do 98% surowców pochodzenia naturalnego w składach. Wegańskie formuły - nie zawierają składników pochodzenia  zwierzęcego, wytwarzanego w związku ze zwierzętami. Nie testowane na zwierzętach. 

  Szampony bez SLES, SLS oparte na łagodnych roślinnych środkach powierzchniowo czynnych. Mniej drażniące, mniej wysuszające i mniej podatne na blaknięcie koloru w przeciwieństwie do siarczanowych środków powierzchniowo czynnych. „Zero Siarczanów” konsekwentne podejście do formuły wszystkich naszych szamponów.

  Dbamy o zapewnienie optymalnej skuteczności dzięki starannemu doborowi naturalnych i dobroczynnych składników aktywnych

   PROFESJONALNIE: świadomie korzystamy z efektywności nowoczesnych technologii

   Wiedza techniczna, wydajność i przyjemność użycia leżą u podstaw naszego rozwoju. Gwarancja niezawodnych i skutecznych produktów dla Stylistów i ich Klientów w uczciwej cenie jest naszym priorytetem. 

   Pracując nad składami - korzystamy z natury dbając jednocześnie o doznania zmysłowe: POCZUCIE LUKSUSU + miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku tekstury kosmetyków wpływają na ukojenie i przyjemne odczucia. Nasze szampony uwalniają gęstą, obfitą pianę, maski mają kremową konsystencję, odżywki pokrywają włosy równomiernymi drobinkami… Tekstury są aksamitne w dotyku, satynowe i jedwabiście przyjemne w kontakcie ze skórą. 

   DELIKATNE ZAPACHY Charakterystyczne, łagodne, naturalne zapachy zawierają bogate piramidy zapachowe, które przywołują oryginalne nuty każdego francuskiego składnika aktywnego.

   OPATENTOWANE SUBSTTANCJE CZYNNE i składniki aktywne bardzo szczegółowo wyselekcjonowane odpowiadają za niezwykłą efektywność i działanie z efektem WOW od pierwszego użycia. 

   PASTELOWE LAYOUTY Pastelowa paleta kolorów o delikatnych, uspokajających odcieniach inspirowanych naturą.

    

    ODPOWIEDZIALNIE: zrównoważone i ekologicznie odpowiedzialne podejście do produkcji

    beautist oferuje ekspercką odpowiedzialność za naturę, planetę i przyszłe pokolenia. Dla firmy SUBTIL bycie odpowiedzialnym w dzisiejszych czasach oznacza zintegrowanie naszej długiej historii francuskiej produkcji w ramach naszych silnych zobowiązań na rzecz bardziej zrównoważonego piękna. 

    EKOLOGICZNIE CZYSTE PRODUKTY: składniki pochodzenia francuskiego, z wyselekcjonowanych upraw i certyfikowanych źródeł dostaw. 

    OPAKOWANIA: wykonane z recyklingowanych materiałów w 100% dzięki odnawialnym źródłom energii materiał częściowo wykonany z pozostałości organicznych (kukurydza) i włókien z recyklingu. Certyfikat FSC i wolny od GMO. 

    BUTELKI i słoiki wykonane ze 100% recyklingowanych i przydatnych do ponownego przetworzenia plastików. Jedna z butelek wykonana ze szkła z odzysku dla optymalnego zapewnienia trwałości olejków roślinnych zawartych w recepturach. Opakowanie w kolorze bursztynowym chroniące formuły przed promieniowaniem UV.

    DRUKI: Etykiety drukowane z użyciem roślinnych tuszy. Ograniczona do minimum reklamowa oferta drukowana. Informacje przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Oferta oparta na kodach QR responsywnych i skanowalnych telefonem komórkowym. 

        KUP TERAZ

        Zakupy detaliczne - SKLEP ONLINE
        Jeśli jesteś fryzjerem: skontaktuj się ze swoim PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM lub zadzwoń do DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
        Jeśli prowadzisz hurtownię fryzjerską lub internetowy sklep z kosmetykami skontaktuj się z DZIAŁ MARKETINGU