Propozycja koloru i stylizacji od Jean Baptist Mazella & Subtil Infinite - Katrina

Uczymy się z najlepszymi! 

To ze względu na doprowadzoną do doskonałości precyzję najnowszą kolekcję jesień-zima SUBTIL 2019-2020 przygotuje tym razem Jean-Baptiste MAZELLA. W czym tkwi sekret jego niezwykłych cięć? W metodzie opartej na 3 zasadach: geometrii, dynamiki i zrozumienia tekstury.

 

Zrozumieć... aspekt wizualny włosów oraz ich wagę i gęstość, by móc określić idealne linie... Sztukę tę, jak sam przyznaje, osiąga zawsze poprzez włączenie perfekcyjnego koloru, który podkreśla, rozświetla i pogłębia efekt cięcia. I to właśnie stało się inspiracją do nawiązania tej niezwykłej współpracy z SUBTIL.

  Katerina - kolekcja Subtil Infinite

  Linia strzyżenia stanowiąca połączenie krótkiej gradacji i asymetrycznego cieniowania. KATRINA uosabia styl nowoczesny, który sprawia, że ten „brudny terakotowy szary” znów rozświetla się pełnią elegancji.

   

   Dlaczego fryzjerzy wybierają INFINITE?

   Trwała koloryzacja bez amoniaku w oryginalnej, francuskiej recepturze niezmiennej od lat - to gwarancja pewności, najwyższej jakości i głębi pigmentu: Subtil French Colorist. 

   Podstawowa paleta kolorów + nowe modne odcienie w każdej kolekcji 2 razy w roku! Ponad 60 odcieni kryjących 100% bez amoniaku. 

   Bogactwo olejków roślinnych chroniących włosy w trakcie procesu koloryzacji oraz specjalny składnik, jakiego nie znajdziecie w żadnym innym preparacie na rynku - Epaline 100. 

   Dowiedz się więcej o Subtil Infinite: Tutaj

    Poznaj, wypróbuj, pokochaj... Subtil Infinite

    Produkty profesjonalne marki Subtil dostępne są wyłącznie w sieci sprzedaży dystrybutora - marki WATS. Znajdź swojego doradcę - zadzwoń, umów się, skorzystaj z pakietów startowych. 
    Sprawdź jak skontaktować się z przedstawicielem z Twojego regionu: TUTAJ