Brazylijskie Złoto dla Fryzjerów!

Only One Gold - złoty krem BB All in One marki Macpaul to niezwykła propozycja, która odróżnia się na tle innych produktów pielęgnacyjnych 10w1 dostępnych na polskim rynku.

Co to znaczy?

Otóż, ten wyjątkowy krem zawiera w sobie odżywcze właściwości olejku Ojon, którego jeszcze nie było w Polsce! Dlaczego to takie istotne?

Olejek Ojon to składnik pochodzący z tropikalnego lasu deszczowego Ameryki Środkowej, znany ze swoich niesamowitych właściwości pielęgnacyjnych. Bogaty w kwasy tłuszczowe, witaminy i przeciwutleniacze, olejek Ojon doskonale odżywia, regeneruje i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy suszenie.

Teraz wyobraź sobie, że ta potęga natury została zawarta w złotym kremie BB Only One Gold! Im częściej go używasz tym lepiej reagują Twoje włosy! Pamiętaj, że działanie kremu wspomaga stylizacja włosów suszarką, prostownicą lub lokówką.

  Termoochronne i Termoaktywne!

  Termoaktywny i termoochronny krem przychodzi z odpowiedzią na Twoje codzienne potrzeby pielęgnacji połączonej ze stylizacją. Dzięki swojej innowacyjnej formule, krem aktywuje się podczas stylizacji ciepłem, zapewniając ochronę przed wysoką temperaturą, jednocześnie pielęgnując włosy i zachowując ich zdrowy wygląd.

   Drogocenny amazoński OJON OIL

   Palma Ojon to roślina występująca na terenach amazońskich lasów tropikalnych. Surowcem używanym w przemyśle kosmetycznym jest olej pozyskiwany przez tłoczenie na zimno pomarańczowych nasion palmy ojon.

   Swój kolor olej ojon zawdzięcza wysokiej zawartości karotenoidów, barwników roślinnych o antyoksydacyjnych właściwościach.

   Unikalna kompozycja aminokwasów oraz kwasów tłuszczowych idealnie sprawdzi się w pielęgnacji włosów. Obecność kwasu laurowego gwarantuje przeciwgrzybicze właściwości, dzięki czemu ogranicza podrażnienia i wrażliwość skóry głowy.

   Olej ojon wykazuje skład zbliżony do keratyny, dzięki czemu może stanowić jej substytut. Olej polecany jest do pielęgnacji suchych włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi oraz agresywną koloryzacją a także uszkodzeniami termicznymi.

    

    Efekty potęgują się przy częstym stosowaniu.

    Na co działa krem do włosów brazylijskie złoto Only One Gold? 
    ✅Naprawę zniszczonych włosów,
    ✅Kontrolę puszenia się i zwiększenie połysku,
    ✅Zapewnienie niesamowitej miękkości,
    ✅Ochronę termiczną,
    ✅Jedwabisty dotyk,
    ✅Zachowanie koloru włosów,
    ✅Poprawę rozczesywania,
    ✅Zwiększenie objętości,
    ✅Naprawę rozdwojonych końcówek,
    ✅Utrzymanie długotrwałego efektu stylizacji.
     

     Jak zamawiać?

     Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej formuły, która przenosi doświadczenie pielęgnacji włosów na zupełnie nowy poziom.
     Pozwól, aby Twoje włosy doświadczyły tego niezwykłego składnika, który dotąd był niedostępny w Polsce! ✨

     Zamów do Salonu Fryzjerskiego - dystrybucja Przedstawiciele Regionalni WATS oraz wybrane hurtownie fryzjerskie 

     Zamów do Hurtu - Przemek Wadas Tel. 609-777-484

     Zakupy do użytku domowego w oficjalnym sklepie dystrybutora - www.sklep.wats.pl 

     Zamów do sprzedaży w kanale e-commerce: Ewa Korepta tel. 601-313-515