Siła natury i kobiecości!

Najnowsza kolekcja inspirowana jest modą i stylem życia! podąża za trendami w Instagramie i innych mediach społecznościowych, odnosi się do najczęściej wyszukiwanych #hasztag w społeczności. 

We francuskich inspiracjach Subtil na wiosnę wyróżniającym elementem są innowacyjne koloryzacje, które emanują życiem i intensywnością. Subtelne pastelowe odcienie spotykają się z odważnymi, głębokimi kolorami, tworząc harmonijną symfonię kontrastów. Wiosenne i letnie inspiracje widać w paletach kolorów, które obejmują odświeżające różowe, brzoskwiniowe, pastelowe odcienie, cytrusowe, a także delikatne pastele inspirowane kwiatowymi ogrodami.

  Energetyczne! Dziewczęce! Odważne!

  Fryzury z kolekcji "Fashion Alert! Girl Power" odzwierciedlają nowoczesny duch kobiety, która jest świadoma swojej siły i indywidualności. Proste linie, geometryczne kształty i odważne cięcia podkreślają pewność siebie, jednocześnie pozostawiając miejsce na kreatywność i eksperymenty.

  Girl Power to nie tylko hasło tej kolekcji, ale również filozofia, która inspiruje kobiety do wyrażania siebie poprzez swoje włosy. Kolekcja "Fashion Alert! Girl Power" marki Subtil to zdecydowanie więcej niż zwykła oferta fryzur - to manifestacja siły, indywidualności i modowej odwagi, idealna na wiosnę i lato.

   Insta Inspiration!

    Insta Inspiration!

     Insta Inspiration!

      Pobierz cały Collection Book

      KLIKNIJ tutaj aby pobrać całą księgę kolekcji Subtil - Collecion Book Subtil Fashion Alert 2024

      Sprawdź jak wykonać każdą z propozycji.

      W kolekcji otrzymujesz:

      • gotowe mieszanki,

      • czasy trzymania,

      • separacje jakie wykonasz,

      • listę zakupów

      Dołącz do naszej społeczności w social mediach!

      Gdzie kupić produkty?

      E-commerce: www.sklep.wats.pl

      Zakupy do salonów fryzjerskich: Przedstawiciele Regionalni WATS 

      Oferta hurtowa: Przemysław Wadas tel. 669-777-484