Francuska jakość, elegancja i prestiż. Pracuj z najlepszymi.

Jeśli jesteś fryzjerem, który rozważa wybór / zmianę koloryzacji którą pracuje na codzień w salonie - oddajemy w Twoje ręcę nie jedną a kilka palet i pełen wachlarz narzędzi, byś sprostał bez kłopotu, bez stresu i pełną pewnością każdej nawet najtrudniejszej koloryzacji. 

Farby Subtil zyskały tysiące zwolenników na całym świecie a ich niepodważalna jakość i powtarzalność trwa nieprzerwanie od 35 lat. 

  Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Subtil?

  • Czy cenisz sobie pewność i niezmienność jakości produktu za każdym razem? 
  • Czy lubisz być pewnien efektu koloryzacji? 
  • Czy wolisz produkty jakościowe, dające spektaklularne efekty? 
  • Czy doceniasz powagę, rzetelność, gwarancje jakie dają Ci Twoi dostawcy? 
  • Czy ważny dla Ciebie jest rozwój zawodowy i podążanie za trendami światowymi? 
  • Chcesz otrzymywać zawsze najbardziej nowoczesne rozwiązania w koloryzacji włosów? 
  • Chcesz czuc się częścią prestiżowej i elitarnej grupy stylistów, pracujących w Polsce na francuskich produktach? 
  • Chcesz być dumny ze swoich wyborów? 

  Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiesz sobie - TAK! Poznaj teraz narzędzia firmy specjalizującej się w kreacji profesjonalnych farb do włosów, które dostępne są dla Ciebie natychmiast! 

   Odkryj bogactwo narzędzi do koloryzacji Subtil

   Subtil - jako producent wyznaczający trendy w koloryzacji, mogący poszczycić się najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami w zakresie chemii produktu - oddaje do dyspozycji kolorystów linie podstawowe i specjalnego przeznaczenia. 

   Poniższa tabelka w prosty sposób obrazuje, które linie wybierzesz do konkretnych przypadków u Twoich klientek. Masz do dyspozycji bardzo mocno pigmentujące farby podstawowe Subtil Creme i Subtil Gel, farby o delikatnej charakterystyce łagodne dla skóry głowy i włosów - bez amoniaku - Infinite, tonery i pigmenty do podbijania i niwelowania niepotrzebnych refleksów - Subti HD, tonery perłowe do blondu (NOWOŚĆ - hit na 2021 r) - Lacquer. 

   Sprawdź trwałość koloru, poziom krycia, sposoby uzyskiwania mieszanek. 

   Pamiętaj, że Subtil oferuje pełne wsparcie technologów i instruktorów fryzjerstwa. Otrzymasz filmy i prezentacje produktowe, instruktaże online a także możłiwości skorzystania ze szkoleń indywidualnych.  

    

    Jak ropocząć współpracę z marką Subtil?

    Jeśli już jesteś pewien, że warto wypróbować i pokochać koloryzację Subtil koniecznie skontatkuj się z Biurem Obsługi Klienta w Centrali lub od razu z Przedstawicielem Regionalnym obsługującym Twój region. Listę kontaktową znajdziesz tutaj: KLINKIJ I ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA SUBTIL.

    Przedstawiciel umówi się z Tobą na rozmowę telefoniczną lub osobistą i zaproponuje Ci różne możliwości wypróbowania koloryzacji Subtil. Opowie Ci także o całym systemie rabatowym i polityce sprzedaży, która gwarantuje dostępność farb wyłącznie dla profesjonalistów. 

    Koniecznie dołącz także do Subtilowej społeczności na Facebooku SUBTIL FRENCH COLORIST oraz w zamkniętej grupie tematycznej FRYZJERSKIE INSPIRACJE