Pro-F skąd wiemy, że to jest dobre?

Słuchając Was odkrywamy Wasze potrzeby, dostrzegamy jakie walory powinny mieć produkty, którymi pracujecie na co dzień. Dzięki temu, potrafimy projektować i wdrażać takie innowacje, które w pełni spełnią Wasze oczekiwania i odpowiedzą na najbardziej wymagające życzenia użytkowników. 

Tworzymy z pasją kosmetyki i ackesoria dla Fryzjerów od blisko 30 lat. Nasi Handlowcy, odwiedzając każdego dnia ponad 200 salonów prowadzą rozmowy o tym, co możemy zrobić, by usprawnić i uprzyjemnić Wasza pracę. Tą wiedzę wykorzystują nasze działy projektowe - R&D, Marketing, Technologia, Zakupy... sprawdamy każdego dnia wiele rozwiązań, testujemy, zmieniamy i dopracowujemy by oddać w Wasze ręce produkty najlepszej jakości - takie, jakich oczekujecie. 

Z myślą o fryzjerach w laboratoriach fabryki kosmetyków i aerozoli w Mysłowicach powstają produkty marki Pro-F. Linia posiada aktualnie blisko 20 najbardziej funkcjonalnych produktów, których potrzebujecie w swojej codziennej pracy. 

  Wybierasz właśnie ją!

  Dziś skupimy się na zaletach, z których korzystasz każdego dnia wykonując balejaże, sombre, ombre i każdą wymyślną koloryzację w kilku kolorach. 

  Folia Fryzjerska Aluminowa do balejażu - Pro-F Długa 250. 
  Co wyróżnią folię pro-F spośród innych folii do balejażu? 

  - Znormalizowana szerokość pasująca do standardowych uchwytów w pomocnikach fryzjerskich 
  - Najdłuśzy nawój w opakowaniu 
  - Podwyższona wytrzymałość przy zachowaniu optymalnej elastyczności folii 
  - Odporna na przedzieranie
  - Grubość 15 mikronów

  Kupując w sieci sprzedaży WATS - kupujesz wprost od producenta. 

  Kup Teraz - tutaj