Częsta dezynfekcja i mycie dłoni wysusza Twoją skórę?

... to problem większości braży beauty i medycznej! Ostatnie tygodnie to dziesiątki razy na dobe myte dłonie, setki mililitrów akoholu, substancji odkażających wylewane na Twoją delikatną skórę? Czujesz szorstkość, swędzenie, pieczenie a może nawet widzisz zaczerwienioną i podrażnioną skórę? 

Nic tak dobrze nie złagodzi podrażnień i zregeneruje skóry jak unikatowy krem - kompres regenerujący w piance DesinPlus. 

  Unikatowa receptura i bogactwo składników aktywnych

  Pianka DesinPlus to prawdziwy ratunek z efektem natychmiastowego nawilżenia i złagodzenia objawów podrażnienia i przesuszenia skóry dłoni.

  SKŁADNIKI AKTYWNE: 

  - Ecocert - betaina

  - Mocznik w wysokiej koncentracji

  - Emolienty z trzciny cukrowej

  - Olej z avocado 

  - Witamina E.

  Pianka ma aksamitną, lekką kosystencję, nadaje się do każdego typu skóry dłoni a w szczególności wrażliwej i podrażnionej. Długotrwale nawilża i regeneruje dłonie, odżywia i niweluje szorstkość skóry. Pozostawia dłonie satynowo gładkie bez efektu tłustości. Zawarte w produkcie alantoina i panthenol wspomagają regenerację skóry dłoni. W piance zastosowano również emolient pozyskiwany z trzciny cukrowej, olej avocado i witaminę E, które nawilżają, odżywiają i pielęgnują skórę dłoni.

  Innowacyjna formuła - krem w piance pozwala na precyzyjne bezdotykowe dozowanie. Dzięki temu produkt mozę być stosowany przez kilka różnych osób np. personel w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w gabinetach, w przychodniach. 

  Opakowanie aerozolowe poprawia także wydajność produktu. Wystaczy odrobina wydozowana z puszki aby pianka zwiększyła kilkukrotnie swoją objetość i zapewniła ilość produktu pozwalającą na obfite zastosowanie.