Blond bez tajemnic

 

Czym jest koloryzacja BLOND. Czym jest rozjaśnianie, pigmentacja... to oczywiście pojęcia, które wszyscy znamy ze szkoły, z praktyki zawodowej...

Dla tych, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z profesjonalna koloryzacją przypominamy odrobinę poniżej, a następnie już zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji na czyste blondy. 

 

 

Pigmenty granulowane (eumelaniczne) = Ciemne i popielate odcienie. Złożone z niebieskiego + czerwonego + żółtego

Pigmenty rozproszone (feomelaniczne) =Odcienie o rudych i złotych refleksach. Złożone z czerwonego + żółtego

 

  Jakie reakcje zachodzą we włosie w procesie dekoloryzacji?

  KOLORYMETRIA - to dla każdego stylisty niemal alfabet. W najbliższym czasie zaprosimy Was także na krótki i obrazowy kurs kolorymetrii dla fryzjerów kolorystów. Odwiedźcie niebawem nasz profil na FB. 

   

   

   Czym dysponujemy?

   Z pomocą przychodzą Wam specjalistyczne, profesjonalne środki, które zanim trafiły do fryzjerów testowane były dziesiątki razy, a ich skład zmieniany tak - aby jak najskuteczniej wybijać ciemne pigmeny w sposób maksymalnie bezpieczny dla włosów. 

   Szeroka gama produktów do dekoloryzacji i rozjaśniania stanowi podstawę oferty i prawdziwe "must have" każdego specjalisty w zakresie koloryzacji. Możemy wybierać spośród rozjaśniaczy różnego typu, olejków rozjaśniajacych, pasty czy produktów do pracy z wolnej ręki. 

   Troska o najwyższą jakość produktów, wyselekcjonowanie składników z najwyższej półki daje gwarancję maksymalnego efektu rozjaśniania przy zachowaniu optymalnego balansu w dbałości o kondycję włosów. 

    

    

    

    Triki i porady Subtil... ETAP PRZYGOTOWANIA

    Szampon amerykański to rodzaj często stosowanej prepigmentacji w celu przytgotowania odpowiedniej bazy do dalszego etapu koloryzacji. Pozbywamy się niechcianych odcieni już na początku serii zabiegów, domywamy pozostałości w strukturach włosów oraz ochładzamy już na wstępie naturalną bazę. Szampon amerykański umożliwia zmniejszenie częstotliwości wykonywania balejażu poprzez lekkie stopienie naturalnej bazy z pasemkami.

    PRZYGOTOWANIE I NAKŁADANIE: 

    › Załóż rękawiczki

    › Stosować na suche, nieumyte włosy.

    ›Wymieszaj poniższe produkty

    › Dokładnie wymieszaj za pomocą szpatułki, nie ubijając, by uzyskać jednolitą substancję

    › Rozprowadź mieszankę pędzelkiem na cienkich pasemkach, nakładając produkty tylko na odrosty

    › Czas działania: 5 do 15 min, należy sprawdzać

     ETAP DEKOLORYZACJA WŁAŚCIWA

      ETAP TONOWANIE I PASTELIZACJA

       

       WZORCOWA KOLORYZACJA BLOND

        

        

        Chcesz spróbować? Zaptyaj o pakiet startowy

        Dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z Subtil przedstawiciele mają specjalne pakiety startowe zawierające najbardziej oczekiwane prodkukty, które pozwolą bezpiecznie pracować i testować najwyższą jakość produktów. Zaptyaj o zestaw dla Ciebie - Kliknij aby zadzwonić do przedstawciela handlowego lub kliknij tutaj aby podać nam swój numer - my  oddzwonimy