Włoska marka Premium - ING coloring

  ING jest młodą i dynamicznie rozwijającą się marką, korzystającą z 35 lat doświadczeń w produkcji profesjonalnych farb do włosów włoskiej firmy Poolservice s.r.l.

  Kosmetyki tej firmy znajdują klientów na rynkach ponad 80 krajów świata. Marka ING stworzona została przez kreatywnych włoskich technologów i stylistów z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających profesjonalistów, doceniających w kosmetykach marki ING jakość, wydajność, nowatorskie rozwiązania techniczne, prostotę użytkowania i bardzo atrakcyjną cenę.

  W Polsce marka obecna jest od 12 lat i z dużym sukcesem dociera do dobrych salonów fryzjerskich. W ofercie pełna i bardzo bogata paleta profesjonalnych farb, kosmetyków pielęgnacyjnych i technicznych oraz doskonałej jakości - dobrze rozpoznawalne kosmetyki do stylizacji włosów. 

   Bestseller - FARBA PROFESJONALNA ING COLORING CREAM

   Najważniejszym kosmetykiem profesjonalnym marki ING jest farba do włosów COLORING CREAM o pojemności 100 ml. Paleta kolorów farb ING obejmuje aktualnie ponad 100 odcieni. O tym jak ważne miejsce w misji marki ING na rynku fryzjerskim odgrywa profesjonalna koloryzacja świadczy fakt, iż od części słowa COLORING czyli „koloryzacja” marka ING utworzyła swoją nazwę i logo. 

   Profesjonalne farby do włosów ING odznaczają się delikatnym zapachem, a ich skład został wzbogacony o takie elementy jak KWASY OWOCOWE, ZIELONĄ HERBATĘ oraz PROTEINY MLEKA, które sprawiają, że koloryzacja jest delikatna, bezpieczna dla włosów, a kolor naturalny i trwały.

   •KWASY OWOCOWE : działają odżywczo na włosy, nadają im gładkość i miękkość

   •ZIELONA HERBATA: opóźnia procesy starzenia, odświeża i regeneruje włosy

   •PROTEINY MLEKA: nawilżają (HYDRATING), dodają włosom blasku, sprężystości oraz wzmacniają ich strukturę